Beveren

Adres

Dames: Vrasenestraat 9 - Heren: Grote Markt 16
9120 Beveren

Openingsuren

Open: maandag: 10 tot 18u
dinsdag: 9u30 tot 18u
woensdag t.e.m. zaterdag: 10 tot 18u

Gesloten: zondag en feestdagen


OPGELET: modemakers Beveren heeft géén kindercollectie.

Telefoon

Winkel dames: 03 361 71 81 - winkel heren: 03 361 62 63

E-mail

beveren@modemakers.be

Bornem

Adres

Tijpel 9
2880 Bornem

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen

Telefoon

03 886 01 03

E-mail

balie.bornem@modemakers.be

Herzele

Adres

Provincieweg 266
9550 Herzele

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen

Telefoon

053 51 52 53

E-mail

herzele@modemakers.be

Korbeek-Lo

Adres

Ridderstraat 4
3360 Korbeek-Lo

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen

 

Telefoon

016 15 11 61

E-mail

korbeek-lo@modemakers.be

Kampenhout

Adres

Mechelsesteenweg 50
1910 Kampenhout

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen


Telefoon

016 60 10 50

E-mail

kampenhout@modemakers.be

Lebbeke

Adres

Brusselsesteenweg 244 B
9280 Lebbeke

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen

Telefoon

052 66 06 60

E-mail

balie.lebbeke@modemakers.be

Lier

Adres

Boomlaarstraat 309 B6
2500 Lier

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen


Telefoon

03 480 99 87

E-mail

lier@modemakers.be

Lochristi

Adres

Antwerpsesteenweg 71
9080 Lochristi

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen

Telefoon

09 345 71 67

E-mail

lochristi@modemakers.be

Ninove

Adres

Aalstersesteenweg 286
9400 Ninove

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen

Telefoon

054 32 99 37

E-mail

balie.ninove@modemakers.be

Stabroek

Adres

Picoloplein 31 (gps-locatie: Laageind 1)
2940 Stabroek

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen

Telefoon

03 334 35 60

E-mail

stabroek@modemakers.be

Tielt-Winge

Adres

Gouden Kruispunt 69
3390 Tielt-Winge

Openingsuren

Open: 10u tot 18u

Gesloten: maandag en feestdagen


Telefoon

016 63 20 84

E-mail

tielt-winge@modemakers.be

Deze website maakt gebruik van cookies! Meer details over onze cookies kan je terugvinden in ons cookiebeleid